fbpx

Galime pasidžiaugti, kad CONSTRO įmonė išaugo ir užsitarnavo savo klientų pasitikėjimą, daug metų laiku ir kokybiškai vykdydama savo įsipareigojimus. Sukaupta patirtis ir glaudus bendradarbiavimas su klientais davė rezultatų ir šiais metais pradėjome vykdyti darbus valstybinės svarbos projekte – Frankfurto oro uoste, Terminale 3, Pier G.

Objektas, kuris buvo derintas daugiau kaip 20 metų

Frankfurto oro uosto, Terminalo 3 statybų planavimas ir derybos su Frankfurto miestu prasidėjo dar 1997 m. Dėl didelio masto statybų, derinimas užtruko daugiau kaip 20 metų, kol galiausiai įgyvendinimas prasidėjo 2018-aisiais.

Šiuo metu iš Frankfurto oro uosto galima tiesioginiais skrydžiais pasiekti 130 pasaulio šalių. Dėl oro uosto populiarumo ir stipriai išaugusių keleivių srautų Terminalo 1 ir 2 pajėgumų nebeužtenka patenkinti visų keliautojų poreikių, todėl buvo pradėti Terminalo 3 projektavimo darbai.

Šaltinis: Fraport AG / © Christoph Mäckler Architekten

Pier G – objektas, kuris aptarnaus 4-5 mln. keleivių

Pirmiausiai Terminalo 3 įgyvendinimo darbai prasidėjo nuo Pier G statybų ir įrengimo, siekiant, kad organizuoti skrydžius būtų galima pradėti dar 2021 metų pabaigoje. Pier G planuojama užbaigti 2 metais anksčiau nei visą Terminalą 3. Iš pradžių Pier G planuojama aptarnauti nuo 4 iki 5 milijonų keleivių, o užbaigus visą Terminalą 3 planuojama, kad keleivių skaičius gali išaugti iki 6-7 milijonų.

Terminalo 3 planuojami pajėgumai.

Klientų pasitikėjimas ir patirtis lėmė sėkmingą darbų pradžią

Iki 2021 metų planuojama užbaigti viso Pier G įrengimo darbus ir jau žiemą pradėti pirmuosius skrydžius. Tai reiškia, kad darbus atliekančios statybų ir konstrukcijų bendrovės bei jų darbuotojai tarsi dalyvauja maratone. Viena iš tokių kompanijų esame mes, CONSTRO. Frankfurto oro uoste, Terminale 3, Pier G atliekame elektros instaliacijos darbus.

Terminalo 3, Pier G darbų vykdymo eiga.

Vykdant Frankfurto oro uosto projektą labai svarbu efektyviai planuoti, greitai ir tiksliai atlikti numatytus darbus. Įdomus faktas, kad užbaigus projektą Pier G, jame bus sumontuota ir pajungta apie 337 km kabelių. Šis atstumas būtų beveik 50 km ilgesnis nei nuvažiuoti iš Berlyno į Hamburgą. O dalis darbų atliekama net iki 10 metrų aukštyje. Dėl šios priežasties Pier G projekte dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys ilgametę patirtį. Bendradarbiaujame su kitomis statybos ir konstrukcijų darbus atliekančiomis kompanijomis tam, kad būtų pasiektas galutinis tikslas – Frankfurto oro uoste, Terminale 3, Pier G atsidarytų laiku ir dar 2021 metų žiemą galėtų startuoti pirmieji skrydžiai.

Plačiau skaitykite:

DE https://terminal3.frankfurt-airport.com/terminal-hauptgebaeude/?fbclid=IwAR033mOCKQktlt92xn8z2N5Foqu4fRgsJWMTD-QPqKikpcLO0CupBeAJbbc#_c673

EN https://terminal3.frankfurt-airport.com/en/pier-g/