fbpx

CONSTRO įmonėje elektriku dirbu jau kelerius metus ir esu patenkintas. Tai yra pirmoji įmonė, kurios dėka aš išvažiavau į užsienį. Čia yra daug įvairių projektų, todėl niekada nebuvau be darbo.

Pastaruoju metu įmonė sparčiai tobulėja ir auga. Dirbant komandoje geras kolektyvas yra labai svarbu, tai leidžia jaustis gerai ne tik darbe, bet ir po darbo. Laisvu po darbo metu vykstame prie ežero ar jūros. Iki COVID-19 pandemijos eidavome į kiną, o savaitgaliais kartais užsukdavome į barą ar klubą. Šiuo metu dirbu Švedijoje. Mane maloniai nustebino, kad nauja komanda pasitiko draugiškai, suteikė galimybes lengvai adaptuotis prie aplinkos bei darbo.

Dirbant CONSTRO teko pabuvoti Vokietijoje, Airijoje, Suomijoje bei Švedijoje. Gaunamos žinios, taip pat aplankytų šalių įvairovė man yra neįkainojama patirtis. Esu patenkintas atlyginimo kilimu per šiuos išdirbtus metus, tai mane džiugina bei skatina augti ir tobulėti. CONSTRO įmonę rekomenduočiau draugams, pažįstamiems ir aplinkiniams, čia mane skatina keliauti, augti ir tobulėti.